wtorek, 27 czerwca 2023

Wyjazd gospodarczy

Data: 25.06.2023

Zdarzenie: zabezpieczenie „Biegu 100-lecia obecności Salezjanów w Czerwińsku nad Wisłą”

Lokalizacja: Czerwińsk nad Wisłą

Nasza Jednostka zabezpieczała trasę biegu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który odbył się w ramach drugiej edycji imprezy "Salos Family Camp!"

Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa biegaczom na ulicach Czerwińska, przy naszej remizie rozstawiliśmy kurtynę wodną w celu zapewnienia "trochę wody dla ochłody".

Nasza Młodzieżówka również wzięła czynny udział w niedzielnej akcji. Szymon Grabarczyk wziął udział w biegu jako zawodnik a pozostała część ekipy wziełą udział w zabezpieczeniu imprezy, jadąc na rowerach na czele zawodów.

Ze strażackim pozdrowieniem