Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

niedziela, 8 października 2023

Zagraliśmy dla Kuby

W niedzielę 8 października nasza Straż wspólnie z Salos "Wiślanie" Czerwińsk nad Wisłą z pomocą Burmistrza Marcina Gortata Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą  miała ogromną przyjemność zorganizować charytatywny turniej piłki nożnej „Gramy dla Kuby”, którego celem było zebranie funduszy dla Kuby Sulika, syna naszych Przyjaciół i jednocześnie członków naszej Jednostki.

Były emocje sportowe, dobra zabawa, wiele wzruszających momentów ale co najważniejsze – wszyscy pokazali jak - WIELKIE SERCE - posiadają. Środki finansowe, które zostały zebrane podczas zawodów i pikniku zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację i różnego rodzaju specjalistyczne terapie. 

Razem możemy wszystko!

Hełmy z głów i ogromne podziękowania dla 

  • Drużyn Piłkarskich,
  • Wolontariuszy,
  • Darczyńców,
  • Ludzi Dobrej Woli,
  • Ekip OSP i #MDPCzerwińsk nad Wisłą,
  • Wszystkich, którzy wzięli udział w turnieju i dorzucili cegiełkę dla Kuby.

Specjalne podziękowania kierujemy dla Przyjaciół z OSP Stare Radzikowo  za brawurowe przejażdżki quadem! 

Kuba Bracie, trzymamy kciuki!

Ze strażackim pozdrowieniem!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts