Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

niedziela, 19 maja 2024

Piknik w Nowym Dworze Mazowieckiem

W dniu 12 maja 2024 roku w Twierdzy Modlin odbył się I Piknik Bezpieczeństwa na Wodzie i Drodze. W wydarzeniu wzięła udział liczna grupa mieszkańców, w tym rodziny z dziećmi, a także przedstawiciele służb ratowniczych z różnych miejscowości.

Na zaproszenie organizatorów nasza Jednostka Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Czerwińsk nad Wisłą aktywnie uczestniczyły w pikniku, prezentując swój sprzęt i umiejętności. Dorośli Druhowie zaprezentowali pojazd ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratunkowych. Młodsi Druhowie oprócz ogólnej pomocy, wzięli udział w gaszeniu pożaru wioski smerfów, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczestników pikniku. 

Piknik był doskonałą okazją do zapoznania się z pracą służb ratowniczych i ich wyposażeniem. Oprócz OSP Czerwińsk, w wydarzeniu udział wzięły również jednostki Policji, Straży Granicznej, Ratownictwa Medycznego, Ratownictwa Wodnego oraz psy ratownicze. Każda ze służb zaprezentowała swój sprzęt i specyfikę pracy, odpowiadając na liczne pytania uczestników pikniku.

Niedzielny piknik stanowił również doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z kolegami z innych służb ratowniczych,

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim, którzy wzięli udział w pikniku!

Ze strażackim pozdrowieniem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts