Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

sobota, 4 maja 2024

Życzenia

Funkcjonariusze i Pracownicy Państwowej Straży Pożarnej, 

Szanowne Druhny i Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych,

Międzynarodowy Dzień Strażaka jest dla nas wyjątkowym świętem. To szczególna okazja, aby skierować do Was najwyższe wyrazy uznania oraz podziękowania za zaangażowanie, poświęcenie oraz aktywną działalność zawodową i społeczną.

W dniu naszego Święta słowa podziękowania i szczególnego uznania kierujemy do Strażaków Ochotników, takich jak my. Takich co o każdej porze dnia i nocy potrafią dosłownie rzucić wszystko by jechać ratować zdrowie i życie. 

Niech nasz Patron Święty Florian dodaje siły i wytrwałości we wszelkich obowiązkach zawodowych i społecznych. 

Życzymy wszystkim zdrowia i pozytywnej energii, optymizmu i pogody ducha, wspaniałych pomysłów i efektywnej ich realizacji, szczęścia i wielu powodów do radości, a Rycerzom Świętego Floriana również spełnienia w służbie „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek".

Tyle samo powrotów co wyjazdów!

Ze strażackim pozdrowieniem dla całej Strażackiej Społeczności

Druhny i Druhowie 

MDP Czerwińsk & OSP KSRG Czerwińsk nad Wisłą
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts