Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

sobota, 4 maja 2024

OSP Czerwińsk nad Wisłą na Inspektorialnych Spotkaniach Animatorów Młodzieży Salezjańskiej

W czwartek 2 maja 2024 r. nasza Jednostka wzięła udział w Inspektorialnych Spotkaniach Animatorów Młodzieży Salezjańskiej (ISA), które odbyły się na terenie Bazyliki w Czerwińsku nad Wisłą.

Celem wydarzenia była integracja animatorów młodzieży z całej inspektorii salezjańskiej oraz wymiana doświadczeń w pracy z młodymi ludźmi. 

Nasi Druhowie zaprezentowali grupie liczącej ok 190 osób sprzęt ratowniczo-gaśniczy, a także przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy na symulowanym wypadku komunikacyjnym. 

W pokazie wzięli udział członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Czerwińska nad Wisłą, którzy z wielkim zaangażowaniem brali udział w akcji. 

Nasz udział w ISA był doskonałą okazją do zaprezentowania działalności naszej Straży szerszemu gronu odbiorców oraz do podniesienia świadomości na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego i pierwszej pomocy.

Ze strażackim pozdrowieniem!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts