niedziela, 5 maja 2024

Wyjazd gospodarczy

Data: 03.05.2024

Zdarzenie: zabezpieczenie "Wiślanej Majówki"

Lokalizacja: Wisła na wysokości Modlin - Czerwińsk nad Wisłą

W piątek, 3 maja 2024 roku, odbyła się wyjątkowa majówka na rzece Wiśle, poprowadzona z Modlina do Czerwińska nad Wisłą. To wyjątkowe wydarzenie połączyło w sobie elementy religijne i rekreacyjne.

Majówka rozpoczęła się uroczystą mszą świętą w Modlinie, celebrowaną przez Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego. Po nabożeństwie pielgrzymi udali się w drogę wzdłuż malowniczej Wisły, płynąc swoimi łodziami do Czerwińska.

Nasza Sekcja Wodna zadbała o bezpieczeństwo wodniaków biorących udział w spływie. Nasi ratownicy czuwali Ratownicy czuwali nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia, dbając o komfort wszystkich uczestników.

Serdeczne podziękowania dla naszych Przyjaciół z OSP Nowy Dwór Mazowiecki za zabezpieczenie uroczystości na lądzie.

Siły i Środki

• Opactwo Romańskie Czerwińsk