Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

sobota, 28 maja 2022

40 lat minęło jak jeden dzień!

Strażak musi być wszechstronny, musi posiadać olbrzymią wiedzę, znać praktykę i posiadać umiejętności. Czyli po prostu musi znać się na wędkarstwie. 

Wczoraj nasze Druhny i Druhowie mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach 40-to lecia czerwińskiego Koła Wędkarskiego PZW 55 CERTA Czerwińsk nad Wisłą 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, za możliwość udziału w tym pięknym wydarzeniu, za świetne towarzystwo, super rozmowy, spędzony wspólnie czas i pamiątkowe medale na które, w pełni (nie)zasługujemy.

Nie wszyscy mieszkający nad Wisłą lubią chodzić na ryby więc 40 lat działalności tak wąskiej grupy Koleżanek i Kolegów to naprawdę świetny wynik‼ A zza kulisowych informacji wiemy, że Koło cały czas się powiększa więc jak już będziecie w naszym wieku (dla przypomnienia 122 lata) to  świetny wynik uznamy za sukces! Taki bezczelny żarcik z naszej strony.

Sztamę z Certą trzymamy już od dawna co widać było m.in. na ostatnich akcjach sprzątania brzegu Wisły, czy też będzie widać na Zawodach Wędkarskich dla Dzieci w dniu 4 czerwca 2022 r. Ale o tym cicho sza! Bo to niespodzianka!

Ze strażacko wędkarskim pozdrowieniem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts